GalisBasketball 3on3: Το Πρόγραμμα των Αγώνων στην Κω

GalisBasketball 3on3: Το Πρόγραμμα των Αγώνων στην Κω

Η μεγάλη στιγμή έφτασε! Η Κως είναι πανέτοιμη να υποδεχθεί το GalisBasketball 3on3!

Η πλατεία Ελευθερίας έχει μετατραπεί σε ναό του μπάσκετ για να φιλοξενήσει τους αγώνες του τουρνουά και να υποδεχθεί τους ξεχωριστούς καλεσμένους που θα έρθουν για να τιμήσουν από κοντά τον θρύλο του ελληνικού μπάσκετ, Νίκο Γκάλη!

Οι αγώνες ξεκινάνε την Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου στις 19.00, ενώ οι τελικοί όλων των κατηγοριών θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου.

Δείτε αναλυτικά τις ομάδες που συμμετέχουν και το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων στους πίνακες που ακολουθούν!

Αναλυτικά οι ομάδες που συμμετέχουν ανά ηλικιακή κατηγορία:

Α/Α

U12

2007-2008-2009

ΑΓΟΡΙΑ

1

PILI ALL STARS (ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ Σ.*ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ Γ*ΧΑΤΖΗΒΕΛΟΥΔΟΣ)

PILI ALL STARS

2

ΑΛΑΝΙΑ (ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ*ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ*ΧΑΑΤΖΗΧΑΛ*ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ*ΣΤΑΚΚΟΣ)

ΑΛΑΝΙΑ

3

ΑΣΤΕΡΙΑ (ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ Κ. *ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ Β. *ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ Μ.* ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ Θ.* ΧΟΤΖΑ)

ΑΣΤΕΡΙΑ

4

juniors (ΖΗΚΑΣ*ΚΟΥΖΟΥΚΑΣ*ΠΑΤΑΚΟΣ*ΛΙΜΝΙΑΤΗΣ)

JUNIORS **

5

BUCCET (Χ ΑΝΤΩΝΙΟΥ* ΛΑΟΥΜΖΗΣ* ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ * ΚΟΥΖΟΥΚΑΣ)

BUCCET

6

ΕΡΜΗΣ (ΚΑΡΜΕΝΗΣ*ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ*ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ)

ΕΡΜΗΣ

7

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ (ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ*ΔΡΕΤΑΚΗΣ*ΛΑΟΥΜΖΗΣ*ΠΟΥΛΙΟΥ)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ

8

ΔΡΑΚΟΙ (ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ*ΞΑΝΤΑΣ*ΘΑΛΛΑΣΙΝΟΣ*ΜΠΑΙΜΑΚΟΣ*ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ)

ΔΡΑΚΟΙ

OPEN – ΑΝΔΡΩΝ

1

SUGAR DADDIES (ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ*ΚΟΥΡΖΗΣ*ΓΑΛΑΘΡΗΣ*ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ*ΤΣΟΥΛΦΑΣ)

SUGAR DADDIES

2

NEPTUNE (ΤΥΡΟΚΟΜΟΣ*ΚΕΝΑΛΟΠΟΥΛΟΣ*ΖΑΡΙΚΟΣ ΣΟΤΕΡΟΣ* ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ)

NEPTUNE

3

KOCUS (ΠΑΜΠΟΣ*ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ*ΒΑΓΙΑΝΟΣ*ΠΕΝΤΑΦΟΥΝΤΗΣ)

KOCUS

4

HELL DOGS (ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ*ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ*ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ*ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ)

HELL DOGS

5

PASSATEMPO (ΖΩΗΣ*ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ*ΤΥΡΑΣ*ΔΙΨΕΛΛΑΣ)

PASSATEMPO

6

DALUZ (ΚΑΤΣΟΥΒΑΣ*ΓΚΟΡΑΤΣΑΣ*ΔΡΟΣΟΣ*ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗΣ)

DALUZ

U18 ΑΓΟΡΙΑ

1

BALLER S (ΙΓΚΙΡΛΗΣ*ΜΙΛΙΚΟΒΙΤΣ*ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ)

BALLER S

2

OTI NA NAI (ΒΑΒΒΑΣ*ΕΠΙΓΑΝΗΣ*ΝΙΚΟΛΑΟΥ)

OTI NA NAI

3

ΑΣΤΕΡΙΑΣ (ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ*ΚΑΠΛΑΝΗΣ*ΖΑΜΑΓΙΑΣ)

ΑΣΤΕΡΙΑΣ

4

ΚΑΥΛΙΓΚΑΡΟΙ (ΣΠΥΡΟΥ*ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ*ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ*ΚΟΠΕΛΛΟΣ)

ΚΑΥΛΙΓΚΑΡΟΙ

5

ΚΟΡΙΑΤΕΣ (ΤΟΥΤΑΣ*ΒΟΡΡΙΑΣ*ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ*ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

ΚΟΡΙΑΤΕΣ

6

POWER 3 (ΤΖΕΛΛΟΣ*ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ*ΚΟΛΙΑΣ)

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΌ ΤΑ ΜΕΘΑΝΑ

U18 – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1

ΜΑΝΙΛΕΣ (ΠΑΤΜΙΟΥ*ΣΒΥΝΟΥ*ΒΕΛΟΥΔΟΥ*ΓΑΛΑΧΟΥΣΙΔΗ)

ΜΑΝΙΛΕΣ **

2

GIRL S POWER (ΨΑΡΟΥ*ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ*ΜΙΛΙΚΟΒΙΤΣ)

GIRL S POWER

3

ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ (ΜΟΥΧΑΤΖΙΡΗ*ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ*ΦΡΟΥΝΤΖΗ)

ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

4

FANTASTIC FOUR (ΚΙΑΠΟΚΑ*ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ*ΓΙΑΛΛΟΥΣΗ*ΚΑΛΥΜΙΟΝΑΡΗ)

FANTASTIC FOUR

5

SWEET GIRLS (ΓΚΟΤΖΑΙ*ΠΑΧΟΥ*ΚΑΛΟΥΔΗ)

SWEET GIRLS

U15 – ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1

ALLEY OOP (ΓΚΟΥΤΡΑ*ΔΡΟΣΟΥ*ΠΑΝΤΟΥ*ΣΠΥΡΟΥ)

ALLEY OOP

2

BASKET GIRLS (ΝΤΕΡΒΙΣΙ*ΚΙΛΙΜΑΤΟΥ*ΠΑΣΧΑΛΗ*ΚΡΗΤΙΚΟΥΣ.)

BASKET GIRLS

3

ΜΠΑΣΚΕΤΛΙΕΡΣ (ΚΑΛΟΥΔΗ*ΓΚΟΤΣΑΙ*ΤΣΑΟΥΣΗ*ΠΑΧΟΥ)

ΜΠΑΣΚΕΤΛΙΕΡΣ

4

THE FUTURE **

THE FUTURE **

U15 – ΑΓΟΡΙΑ

1

BUCKS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ*ΝΤΟΥΝΓΚΑ*ΖΩΗΣ*ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ)

BUCKS

2

LAKERS (ΜΠΑΤΣΟΥΛΑΣ*ΓΚΟΤΖΑΙ*ΠΥΛΙΑΣ*ΚΑΡΑΝΤΙΝΑΣ)

LAKERS

3

GREEN TEAM (ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ*ΠΑΠΟΥΛΗΣ*ΛΑΟΥΜΖΗΣ*ΒΑΡΦΑΙ)

GREEN TEAM

4

POWER BOYS (ΜΑΣΤΡΟΚΟΛΙΑΣ*ΚΑΡΑΝΤΙΝΑΣ*ΤΣΑΤΣΑ)

POWER BOYS

5

FANTASTIC FIVE (ΤΣΟΛΑΚΗΣ*ΒΙΛΑ*ΝΤΑΒΙΝΤ*ΝΤΑΒΙΝΤ*ΓΟΥΝΑΡΗΣ)

FANTASTIC FIVE

6

TRYLOI (ΚΑΖΗΛΙΕΡΗΣ*ΚΟΥΖΟΥΚΑΣ*ΔΡΟΣΟΣ*ΤΡΥΠΑΣ)

TRYLOI

7

SUPER BOYS (ΜΙΧΑΛΟΣ*ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ*ΜΥΡΤΑΙ*ΠΙΠΕΡΗΣ)

SUPER BOYS

8

ENERGY (ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ*ΣΟΥΛΗΣ*ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ)

ENERGY

9

HOT BALLERS (ΜΥΞΟΛΟΥΦΗΣ*ΤΣΙΚΟΣ*ΑΛΑΒΕΡΑΣ*ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ)

HOT BALLERS

Πρόγραμμα Αγώνων

Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ Α

ΓΗΠΕΔΟ Β

19:00

U12 ΑΓΟΡΙΑ

U12 ΑΓΟΡΙΑ

PILI ALL STARS * ΑΣΤΕΡΙΑ

ΕΡΜΗΣ * ΔΡΑΚΟΙ

19:15

U12 ΑΓΟΡΙΑ

U12 ΑΓΟΡΙΑ

BUCCET * ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ

ΑΛΑΝΙΑ * JUNIORS

19:30

U15 ΑΓΟΡΙΑ

U15 ΑΓΟΡΙΑ

LAKERS * POWER BOYS

HOT BALLERS * ENERGY

19:45

U15 ΑΓΟΡΙΑ

U15 ΑΓΟΡΙΑ

BUCKS * GREEN TEAM

FANTASTIC FIVE * SUPER BOYS

20:00

U12 ΑΓΟΡΙΑ

U12 ΑΓΟΡΙΑ

PILI ALL STARS * BUCCET

ΑΣΤΕΡΙΑ * ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ

20:15

U12 ΑΓΟΡΙΑ

U12 ΑΓΟΡΙΑ

ΑΛΑΝΙΑ * ΕΡΜΗΣ

JUNIORS * ΔΡΑΚΟΙ

20:30

U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

BASKET GIRLS * THE FUTURE

ALLEY OOP * ΜΠΑΣΚΕΤΛΙΕΡΣ

20:45

U15 ΑΓΟΡΙΑ

U15 ΑΓΟΡΙΑ

POWER BOYS * TRYLOI

HOT BALLERS * LAKERS

21:00

U18 ΑΓΟΡΙΑ

U18 ΑΓΟΡΙΑ

BALLERS * ΑΣΤΕΡΙΑΣ

ΌΤΙ ΝΑ ΝΑΙ – ΚΑΥΛΙΓΚΑΡΟΙ

21:15

U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

GIRL’S POWER*FANTASTIC FOUR

ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ * SWEET GIRLS

21:30

U18 ΑΓΟΡΙΑ

U18 ΑΓΟΡΙΑ

ΑΣΤΕΡΙΑΣ * ΚΟΡΙΑΤΕΣ

ΚΑΥΛΙΓΚΑΡΟΙ * POWER 3

Παρασκευή 20 Σεπτεμβρίου 

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ Α

ΓΗΠΕΔΟ Β

18:00

U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

BASKET GIRLS * ΜΠΑΣΚΕΤΛΙΕΡΣ

ΜΠΑΣΚΕΤΛΙΕΡΣ * HE FUTURE

18:15

U12 ΑΓΟΡΙΑ

U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

PILI ALL STARS * ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ

ALLEY OOP * BASKET GIRLS

18:30

U15 ΑΓΟΡΙΑ

U12 ΑΓΟΡΙΑ

BUCKS * SUPER BOYS

ΑΛΑΝΙΑ * ΔΡΑΚΟΙ

18:45

U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

U15 ΑΓΟΡΙΑ

ALLEY OOP * THE FUTURE

GREEN TEAM * SUPER BOYS

19:00

U15 ΑΓΟΡΙΑ

U15 ΑΓΟΡΙΑ

1

BUCKS * FANTASTIC FIVE

TRYLOI * ENERGY

19:15

U12 ΑΓΟΡΙΑ

U12 ΑΓΟΡΙΑ

ΑΣΤΕΡΙΑ * BUCCET

JUNIOR’S * ΕΡΜΗΣ

19:30

U15 ΑΓΟΡΙΑ

6

U15 ΑΓΟΡΙΑ

2

LAKERS * TRYLOI

POWER BOYS * ENERGY

19:45

U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΜΑΝΙΛΕΣ * SWEET GIRLS

GIRLS POWER * ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

20:00

U15 ΑΓΟΡΙΑ

5

U15 ΑΓΟΡΙΑ

3

LAKERS * ENERGY

HOT BALLERS * POWER BOYS

20:15

U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

GIRLS POWER * SWEET GIRLS

ΜΑΝΙΛΕΣ * FANTASTIC FOUR

20:30

U15 ΑΓΟΡΙΑ

4

U15 ΑΓΟΡΙΑ

HOT BALLERS * TRYLOI

GREEN TEAM * FANTASTIC FIVE

20:45

U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΜΑΝΙΛΕΣ * ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

FANTASTIC FOUR * SWEET GIRLS

21:00

OPEN

OPEN

SUGAR DADDIES*KOCUS

NEPTUNE * HELL DOGS

21:15

U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ * FANTASTIC FOUR

ΜΑΝΙΛΕΣ * GIRLS POWER

21:30

OPEN

OPEN

NEPTUNE * DALUZ

SUGAR DADDIES * PASSATEMPO

21:45

U18 ΑΓΟΡΙΑ

U18 ΑΓΟΡΙΑ

BALLERS * ΚΟΡΙΑΤΕΣ

ΌΤΙ ΝΑ ΝΑΙ * POWER 3

22:00

OPEN

OPEN

KOCUS * PASSATEMPO

HELL DOGS * DALUZ

Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου

*Οι ομάδες θα προκύψουν από τους προηγούμενους αγώνες 

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ Α ΓΗΠΕΔΟ Β
19:30 ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ
19:45 ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ
20:00 ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ U18 ΑΓΟΡΙΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ U18 ΑΓΟΡΙΑ
20:15 ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ OPEN ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ OPEN
20:30 ΤΕΛΙΚΟΣ U12 ΑΓΟΡΙΑ
20:45 ΤΕΛΙΚΟΣ U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
21:00 ΤΕΛΙΚΟΣ U15 ΑΓΟΡΙΑ
21:15 ΤΕΛΙΚΟΣ U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
21:30 ΤΕΛΙΚΟΣ U18 ΑΓΟΡΙΑ
21:45 ΤΕΛΙΚΟΣ OPEN
zamagias