Την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου στο ''ΣΦΑΓΕΙΟ'' η μουσική παράσταση "Η ιστορία μίας αγάπης"
![Την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου στο ''ΣΦΑΓΕΙΟ'' η μουσική παράσταση "Η ιστορία μίας αγάπης"](/media/rimage/items/269251/main_3380c0c32b4937ead47543dc8d8879b3.jpg)
-
''Η ανισόπεδη Ντίσκο'' στην Κω
27 Ιουλ
Δευτέρα, 29 Ιανουάριος 2024
Η σκηνή Β΄του Θεατρικού Εργαστηρίου Δήμου Κω στα πλαίσια οικονομικής ενίσχυσης της θεατρικής παράστασης που ετοιμάζει φέτοςσας προσκαλεί σε μουσική παράσταση του Τάκη Τζεβελέκου σε σκηνοθεσία Χρύσας Ορφανού γεμάτη όνειρα: "η ιστορία μίας αγάπης".Οι ηθοποιοί της σκηνής Β΄ ερμηνεύουν την αγάπη με συνοδεία πιάνου από το μουσικό Λευτέρη Πουλιού το Σάββατο 03/2 στις 21:00και την Κυριακή 04/2 στις 17:30 στο Θέατρο - Πολυχώρος Σφαγείο.
Για κρατήσεις θέσεων μπορείτε να επικοινωνήστε στο τηλ 6948313902.
Σας περιμένουμε για ένα νοσταλγικό μουσικό ταξίδι!