Οι υποψήφιοι για τις εκλογές του Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων & Σερβιτόρων Κω

Οι υποψήφιοι για τις εκλογές του Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων & Σερβιτόρων Κω

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

 

Η εφορευτική επιτροπή του Σωματείου , συνεδρίασε στις 7/10/2020 και ανακοινώνει στα μέλη του Σωματείου τα εξής:

Α: Ολοκληρώθηκε η κατάθεση των υποψηφιοτήτων για τις επικείμενες αρχαιρεσίες του Σωματείου μας με τους κάτωθι υποψηφίους:

 

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΞΕΝΟΔΟΧΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ

(Δ.Α.Σ.Ξ.)

 

  1. Βέλκοβα Νέλι του Στραχίλ
  2. Γιαννάκου Τασία του Γιώργου
  3. Γιαρέμ Νερκίς του Χουσεϊν  
  4. Καντέλια Γεωργία του Ευάγγελου
  5. Καρανάσιος Γιώργος του Ευθύμη                            
  6. Λάμπρου Ιωάννα του Δημόκριτου                           
  7. Λιόντας Νίκος του Γιώργου
  8. Μακρή Κική του Νίκου
  9. Μαμμάκα Κατερίνα του Δημήτρη     
  10. Νάτσης Γιώργος του Παναγιώτη
  11. Σκευοφύλαξ Μιχάλης του Αντώνη
  12. Σπυράτος Βαλάντης του Γεωργίου                

 

ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΟ Ε.Κ.Β.Σ.Δ.

 

  1. Βέλκοβα Νέλι του Στραχίλ                
  2. Γιαννάκου Τασία του Γιώργου                       
  3. Γιαρέμ Νερκις του Χουσεϊν
  4. Γκόντοβος Παναγιώτης του Παναγιώτη
  5. Δενδρινός Νικόλαος του Παντελή
  6. Καθοπούλη Ουρανία του Νίκου
  7. Καντέλια Γεωργία του Ευάγγελου
  8. Καπρινιώτης Άρης του Νικολάου
  9. Καρανάσιος Γιώργος του Ευθύμη     
  10. Λάμπρου Ελένη του Γιάννη               
  11. Λάμπρου Ιωάννα του Δημοκρίτου
  12. Λιόντας Νίκος του Γιώργου                           
  13. Μακάρθι Ρόναλντ του Φρέντι                        
  14. Μακρή Κική του Νίκου                     
  15. Μαμμάκα Κατερίνα του Δημήτρη
  16. Moraru Anca Monica του Victor
  17. Μουνούχος Παντελής του Δημήτρη
  18. Νάτσης Γιώργος του Παναγιώτη       
  19. Πάτσω Βασιλική του Ξενοφώντα
  20. Πίτση Ειρήνη του Δημήτρη
  21. Σανδαλή Κων/να του Γιάννη
  22. Σκευοφύλαξ Μιχάλης του Αντώνη                
  23. Σολοβιόβα Σβετλάνα του Ανατόλι     
  24. Σπυράτος Βαλάντης του Γεωργίου                
  25. Τοπούρης Αντώνης του Βασιλείου
  26. Τσίκνη Κων/να του Ηλία       

 

ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΟΕΕ-ΥΤΕ

 

  1. Γιαννάκου Τασία του Γιώργου
  2. Καντέλια Γεωργία του Ευάγγελου
  3. Καρανάσιος Γιώργος του Ευθυμίου
  4. Λάμπρου Ιωάννα του Δημοκρίτου    
  5. Λιόντας Νίκος του Γιώργου  
  6. Μακρή Κική του Νίκου                                
  7. Νάτσης Γιώργος του Παναγιώτη       

ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. Γιαννιός Αντώνης του Μανώλη
  2. Κορδιστού Κοντέσα του Νικολάου   
  3. Σίμος Ηλίας του Γεωργίου     

 

 

Β. Οι εκλογές θα ξεκινήσουν την Τετάρτη 14/10/2020 και θα λήξουν την Τρίτη 20/10/2020 προκειμένου να διευκολυνθούν όλα τα μέλη του Σωματείου να συμμετάσχουν σε αυτές.

Τις επόμενες ημέρες θα ανακοινωθεί αναλυτικά το πρόγραμμα για τον τόπο και το χρόνο της διεξαγωγής των αρχαιρεσιών.

 

 

07/10/2020

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ