Ανανέωση συνεργασίας με τον προπονητή Σπύρο Οχτάρα
![Ανανέωση συνεργασίας με τον προπονητή Σπύρο Οχτάρα](/media/rimage/items/266067/main_77e3c3795ea4235f26dd3ec472f4f710.jpg)
-
''Η ανισόπεδη Ντίσκο'' στην Κω
27 Ιουλ
Τρίτη, 16 Μάιος 2023
Ποδοσφαιρικός Αθλητικός Όμιλος Κω
Αρ. Πρωτοκόλου220 (16/5//2023)
ΠΡΟΣ ΜΜΕ:
H Oμάδα μας, στα πλαίσια του σχεδιασμού και προγραμματισμού της για την νέα περίοδο, ανακοινώνει με χαρά την ανανέωση της συνεργασίας της με τον προπονητή της, κο Σπύρο Οχτάρα και του εύχεται καλή συνεργασία νέες επιτυχίες, και περεταίρω ανάπτυξη των Ακαδημιών της ομάδας μας!
Με αθλητικούς χαιρετισμούς
Το ΔΣ του ΠΑΟΚ ΚΩ: