Την Κυριακή 9 Απριλίου 2023, το Παλαιό Γήπεδο Ανταγόρας θα δοθεί για αποκλειστική χρήση για την πραγματοποίηση των προπονήσεων των ιστορικών ποδοσφαιρικών ομάδων: ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΌΣ, ΠΑΕ ΑΕΚ, ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΠΑΕ ΙΩΝΙΚΌΣ
![Την Κυριακή 9 Απριλίου 2023, το Παλαιό Γήπεδο Ανταγόρας θα δοθεί για αποκλειστική χρήση για την πραγματοποίηση των προπονήσεων των ιστορικών ποδοσφαιρικών ομάδων: ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΌΣ, ΠΑΕ ΑΕΚ, ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΠΑΕ ΙΩΝΙΚΌΣ](/media/rimage/items/265620/main_20b043601eb2bd31f71906d618f3f9b9.jpg)
-
''Η ανισόπεδη Ντίσκο'' στην Κω
27 Ιουλ
Πέμπτη, 06 Απρίλιος 2023
Αγαπητοί συνεργάτες ποδοσφαιρικών συλλόγων Κω.
Σάς ενημερώνουμε ότι, την Κυριακή 9 Απριλίου 2023, το Παλαιό Γήπεδο Ανταγόρας θα δοθεί για αποκλειστική χρήση για την πραγματοποίηση των προπονήσεων των ιστορικών ποδοσφαιρικών ομάδων: ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΌΣ, ΠΑΕ ΑΕΚ, ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΠΑΕ ΙΩΝΙΚΌΣ.
Ως εκ τούτου, δεν θα πραγματοποιηθεί καμία προπόνηση ή ποδοσφαιρικός αγώνας ποδοσφαιρικού σωματείου στο Παλαιό Γήπεδο ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση και τη συνεργασία.
Με εκτίμηση,
Ο Υπεύθυνος των Δημοτικών σταδίων και Γηπέδων Ενοτήτων Κω- Δικαίου
Στέργιος Θ. Χατζηστέργου