Οι σταυροί των υποψήφιων τοπικών συμβούλων και στις 6 κοινότητες του Δήμου Κω

Οι σταυροί των υποψήφιων τοπικών συμβούλων και στις 6 κοινότητες του Δήμου Κω

Δείτε παρακάτω τους σταυρούς προτίμησης των υποψήφιων τοπικών συμβούλων και στις 6 κοινότητες του Δήμου Κω (Αναλυτικά όλοι οι σταυροί στο φωτογραφικό άλμπουμ)


Κοινότητα Αντιμάχειας

ΔΥΝΑΜΗ ΑΛΛΑΓΗΣ - ΚΩΣ 2023

Πέτρου Κυριάκος 272
Σαράγιας Ηλίας 187
Φώτης Νικόλαος 120
Μέρης Αντώνιος 79

ΙΣΧΥΡΗ ΚΩΣ

Φραζής Νικόλαος 356
Καλλούδης Ιωάννης 259
Καραναστάσης Εμμανουήλ 107
Ατσαλάκης Ζαχαρίας 106

Κοινότητα Καρδαμαίνης

ΙΣΧΥΡΗ ΚΩΣ

Ψύρης Γεώργιος 440
Καλλούδη Μαρία 167
Κουρζής Νικόλαος 118
Κατσίλλης Ιωάννης 117

ΔΥΝΑΜΗ ΑΛΛΑΓΗΣ - ΚΩΣ 2023

Πόγιας Νικόλαος 327
Διακομανώλης Αντώνιος 183
Πανηγυράκη Τριανταφυλλιά 181
Καραναστάσης Ιωάννης 173

Κοινότητα Κεφάλου

ΙΣΧΥΡΗ ΚΩΣ

Καματερός Στέφανος 333
Σπέρμπης Αντώνιος 328
Καμπούρη Διονυσία 321
Διακογιάννης Σεβαστιανός 159

ΔΥΝΑΜΗ ΑΛΛΑΓΗΣ - ΚΩΣ 2023

Κοκαλάκης Γεώργιος 396
Καματερός Ιωάννης 349
Ράπανος Μιχαήλ 288
Δραμουντανή Ανθούλα 208

Κοινότητα Κω

ΙΣΧΥΡΗ ΚΩΣ

Σουρασής Κωνσταντίνος 730
Βρακίδης Πασχάλης 632
Χατζηγεωργαλή Αργυρώ 627
Πατάκος Νιόλαος 625
Καματερός Εμμανουήλ 612
Μισαηλίδου Κλεοπάτρα 551

ΔΥΝΑΜΗ ΑΛΛΑΓΗΣ - ΚΩΣ 2023

Χαδούλης Βασίλειος 850
Χατζηνικολάου Σμαραγδή 477
Δρόσου Πασσανικολάκη Διονυσία 417
Πετρής Πέτρος 397
Βερόπουλος Βασίλειος 250
Μαρκάκης Ιωάννης 229

Όραμα + Δράση

Κάππας Νικόλαος 254
Καβουλης Αλέξανδρος 234
Κίτσης Γεώργιος 231
Φωλιάς Κωνσταντίνος 214
Φώτης Θωμάς 151
Κώστογλου Αθανασιος 120

Κοινότητα Πυλίου

ΙΣΧΥΡΗ ΚΩΣ

Πίτσης Γεώργιος 118
Καλη Ειρήνη 97
Κουζούκας Παύλος 59
Ντέλιος Δημήτριος 56

ΔΥΝΑΜΗ ΑΛΛΑΓΗΣ - ΚΩΣ 2023

Πάχος Θεόδωρος 463
Κεφαλιανός Αναστάσιος 116
Χατζηβασίλη Μουρα 96
Φορόζη Τσιγαρα 89

ΌΡΑΜΑ + ΔΡΑΣΗ

Βρεττής Δημήτριος 221
Κεφαλιανού Χρυσοβαλάντου 170
Αυγουλλά Ανδριάνα 130
Λαδικός Ιωάννης 68

Κοινότητα Ασφενδιού

ΙΣΧΥΡΗ ΚΩΣ

Γιωργαλλής Μιχαήλ 444
Χατζαντώνης Ιωακείμ 292
Παρβέρης Σεβαστιανός 161
Μονάχας Γεώργιος 152
Ζαράφτη Σταματία 109

ΔΥΝΑΜΗ ΑΛΛΑΓΗΣ- ΚΩΣ 2023

Μαλιλής Σταμάτιος 224
Μπαλάσας Μιχαήλ 151
Βρόντου Λαμπρόγλυο Άννα 110
Παρασκευαδάκης Γεώργιος 107
Ζερβάνος Ηλίας 58

ΟΡΑΜΑ + ΔΡΑΣΗ

Αγρέλλης Μάρκος 33
Κουλιανού Ειρήνη 31
Υδραίου Ευαγγελία 28
Χατζαντώνη Ειρήνη 27
Φυτάς Δημήτριος 26

zamagias